Aktuality

 

Anna Lindh Foundation ČR

A Sea of Words 2019: Pošlete povídku a vyhrajte cestu do Barcelony

Již podvanácté pořádá barcelonský European Institute of the Mediterranean (IEMed) and Nadace Anny Lindhové (ALF) literární soutěž "A Sea of Words".
Soutěží se o nejlepší povídku v rozsahu maximálně do 2500 slov na téma "Young’s People Commitment in Social Change". Lze psát v češtině (nebo dalším ze 43 oficiálních jazyků zemí Euro-středomoří) a zúčastnit se mohou mladí lidé ve věku 18 až 30 let (k datu 25/4 2019).

Autoři/rky vítězných povídek budou 25 - 27. září 2019 pozváni do Barcelony, kde převezmou ceny, budou se moci setkat s dalšími vítěznými autory/rkami z celého Euro-středomoří, zúčastnit workshopu kreativního psaní a poznat Barcelonu. IEMed hradí celou cestu včetně cestovného, jídla, ubytování a programu.

Povídky posílejte ve wordovém formátu do 25. dubna 2019 na e-mail:
concurso@iemed.org
a do zprávy i pod povídku uveďte údaje:

Title of the short story / Název povídky:
Country / Země:
Author´s name / Jméno autora/rky:
Phone number / Telefon:
Address / Adresa:
E-mail:
Date of birth / Datum narození:

Během května budou v národním kole vybrány 3 nejlepší povídky. Ty budou poté přeloženy do angličtiny a postoupí do mezinárodního kola, kde se utkají s povídkami ze 43 zemí celé Evropy a jižního a východního Středomoří. Autoři/rky 10 nejlepších povídek pak budou pozváni do Barcelony a jejich povídka vyjde spolu s ostatními vítěznými ve sbírce v originálním jazyce a angličtině.
V roce 2017 se mezi výherci umístila také jedna česká autorka a je velká šance, že letos by opět mohl někdo z ČR vyjet.

Více informací:
Plné změní vyhlášené soutěže v angličtině ZDE.
Facebook
Web
nebo telefonicky na: 607 582 739

Držíme palce!

 

Nahoru