Pracovní příležitosti

16.08.2019 |
Volná pracovní pozice: Manažer/ka podpory výzkumu
Ústav mezinárodních vztahů Praha (ÚMV) je významnou českou vědeckou institucí v oboru mezinárodních vztahů s více než šedesátiletou historií. Základními cíli činnosti ÚMV jsou vynikající akademický výzkum s ambicí viditelnosti a vlivu doma i v zahraničí; prakticky relevantní policy výzkum; a účinné oslovování širší veřejnosti za účelem kultivace a rozšiřování horizontů veřejné debaty o zahraniční politice, která je základem demokratického, veřejný zájem sledujícího procesu jejího formování.
31.07.2019 |
Volná pracovní pozice: Referent/ka konferenčního servisu (0,5 úvazek)
Ústav mezinárodních vztahů Praha (ÚMV) je významnou českou vědeckou institucí v oboru mezinárodních vztahů založenou v roce 1957. Základními cíli činnosti ÚMV jsou vynikající akademický výzkum s ambicí viditelnosti a vlivu doma i v zahraničí; prakticky relevantní policy výzkum; a účinné oslovování širší veřejnosti za účelem kultivace a rozšiřování horizontů veřejné debaty o zahraniční politice, která je základem demokratického, veřejný zájem sledujícího procesu jejího formování. 
02.07.2019 |
Vacancy Notification: Space Policy Research Fellow (TAČR ÉTA)
The Institute of International Relations Prague (IIR), the leading Czech academic institution in the field of international studies, is seeking to recruit a research fellows for project TAČR Éta.
02.07.2019 |
Vacancy Notification: Cyber Security Research Fellow (Horizon 2020)
The Institute of International Relations Prague (IIR), the leading Czech academic institution in the field of international studies, is seeking to recruit a research fellows for project Horizon 2020.
16.05.2019 |
Výběrové řízení – fundraiser Prague European Summit
Ústav mezinárodních vztahů hledá nového pracovníka na pozici "Fundraiser" Prague European Summit. 


1