Naši lidé v médiích

30.05.2019 | Jakub Eberle
Urychlí eurovolby konec Merkelové?
Jakub Eberle pro Info.cz komentoval dopad evropských voleb na německou politiku. Výsledek Zelených je podle něj velkým varováním pro dosavadní dominantní strany, které mají problém voličům nabízet relevantní témata.
30.05.2019 | Jakub Eberle
Jakub Eberle k výsleku evropskýh voleb v Německu
Jakub Eberle pro Český rozhlas Plus okomentoval výsledky evropských voleb v Německu.
30.05.2019 | Jan Kovář
Jan Kovář opět k volbám do Evropského parlamentu
Jan Kovář odpovídal pro řadu médií na otázky týkající se problematiky voleb do Evropského parlamentu.
23.05.2019 |
Komentáře Jana Kováře k volbám do Evropského parlamentu
Jan Kovář pro několik mediálních serverů komentoval nadcházející volby do Evropského parlamentu.
21.05.2019 | Jakub Eberle
Rozhovor s Jakubem Eberlem v magazínu Ego!
V nejnovějším vydání magazínu Ego!, pravidelné příloze Hospodářských novin, si můžete přečíst rozhovor s Jakubem Eberlem, vedoucím Centra evropské integrace. Mimo jiné se dozvíte, co konkrétně ho přivedlo ke studiu ve Spojeném království, co ho následně zavedlo zpět do České republiky k nám na Ústav mezinárodních vztahů a také v čem spatřuje některé nedostatky českého systému přípravy nových vědeckých pracovníků a pracovnic.
21.05.2019 | Petr Kratochvíl
Petr Kratochvíl v rozhovoru pro ČRo Plus
Petr Kratochvíl zhodnotil vývoj současných rusko-amerických vztahů. K radikálnímu obratu k lepšímu se přitom vyjádřil krajně skepticky.
14.05.2019 | Jan Kovář
Nejnovější vývoj kolem brexitu
Jaký je nejnovější vývoj kolem brexitu? Dohodnou se britští labouristé a konzervativci na podobě brexitu, která bude pro obě politické strany i pro EU přijatelná? A jaké jsou současné nálady britské společnosti?Na tyto a další otázky odpovídal Jan Kovář ve dvou pořadech pro Český rozhlas a Českou televizi.
07.05.2019 | Jakub Eberle
Kolektivizovat BMW? Výroky šéfa německých Mladých socialistů vyvolaly pohoršení
Jakub Eberle pro Deník N komentoval výroky předsedy německých Mladých socialistů Kevina Kühnerta o kolektivizaci BMW, demokratickém socialismu a překonávání kapitalismu.
07.05.2019 | Jan Kovář
15 let od vstupu ČR do EU
Jan Kovář pro Českou televizi v několika vstupech odpovídá na otázky: jaké jsou postoje Čechů k EU, co je vedlo k tomu podporovat členství či být proti němu před vstupem do EU? A jaké jsou hlavní pozitivní a negativní aspekty členství od našeho vstupu do EU? 
07.05.2019 | Miroslav Nožina
Amnestování novinářů Reuters v Barmě
Barmský prezinet Win Myint amnestoval dva novináře z agentury Reuters, Wa Lona a Kyaw Soe Ooa, obviněné z pokusu zcizit a zveřejnit utajované dokumenty vztahující se k problému vyhánění Rohingů.


1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 111