Naši lidé v médiích

Ondřej Horký-Hlucháň v komentáři pro Večerní zprávy TV Seznam
V souvislosti s únosem lodi africkými uprchlíky u libyjských břehů Ondřej Horký-Hlucháň komentoval příčiny jejich odchodu do Evropy pro Večerní zprávy TV Seznam.
01.04.2019 | Tomáš Profant
Rozhovor s Tomášom Profantom
S politológom a výskumným pracovníkom, Tomášom Profantom o tom, ako sa stal ľavičiarom, čo mu prekáža na kapitalizme a čomu sa venuje v záujme realizácie ľavicových postojov.
25.03.2019 | Jan Kovář
Evropská lidová strana o Fideszu
Dojde k vyloučení maďarské strany Fidesz z Evropské lidové strany? Jak velkou má podporu vyloučení Fidesz či pozastavení jeho členství.
25.03.2019 | Miroslav Nožina
Komentář Miroslava Nožiny k parlamentním volbám v Thajsku
V neděli proběhly v Thajsku všeobecné volby. Situaci v zemi komentuje Miroslav Nožina pro český Rozhlas plus.
25.03.2019 | Tomáš Profant
Skutečně máme na Slovensku ve volbách na výběr?
Dva finalisté prezidentské volby jsou si podobnější, než by se mohlo zdát, říká politolog Tomáš Profant ve svém komentáři pro Deník Referendum. V čem se jejich témata a styl shodují?
25.03.2019 | Jan Kovář
Kdo rozhodne, o kolik se posune termín pro odchod Británie z Unie?
Jak dlouhé bude prodloužení brexitu, pokud k němu vůbec dojde. A je pravděpodobné, že ho členské státy schválí? Na tyto otázky odpovídal Českému rozhlasu Jan Kovář.
20.03.2019 | Jakub Eberle
Jakub Eberle ve třech komentářích k německé politice
V prvním článku Jakub Eberle pro Info.cz okomentoval politiku nové předsedkyně německé CDU Annegret Krampové-Karrenbauerové. Ve druhém se vyjadřuje k jejím kontroverzním výrokům. Třetí potom řeší zastoupení občanů bývalé NDR ve státních orgánech.
19.03.2019 | Tomáš Profant
Výzva s Tomášem Profantem
Tomáš Profant diskutuje o prezidentských volbách na Slovensku.
14.03.2019 | Matúš Halás
20 let od vstupu ČR do NATO
Jak vypadá vzdělávání spojeneckých vojáků v zahraničí a co jsou největší hrozby pro NATO v současnosti se dozvíte z příspěvku našeho kolegy pro Českou televizi při příležitosti výročí vstupu České republiky do NATO.
13.03.2019 | Matúš Halás
K veci: Peniaze na vojenské letiská
Proč Slovensko odmítlo nabídku Spojených států na modernizaci jeho vojenských letišť za více než 100 milionů dolarů a jak vypadá taková spolupráce v jiných členských státech NATO.


1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 109